Jump to content
  • Sign Up

Напрямки проектів - профілі

Розумне місто - участь у місцевих питаннях. Ініціативи, Заходи, Проекти місцевості. Приорітетні питання. Сервіси та послигу що працюють або пропонуються.
Стандарти програми розумне місто: 1000 діячів ZORAX у місцевій спільноті. 1 раз на місяць форум місцевих спільнот та діячів з інформацією про виконані проекти. Безкоштовні заходи від ZORAX Events для учасників. Програма підтримки реалізує сервіс та проекти у вашому місті.

Екологія - цей профіль дає інформацію про стан підтримки та реалізацію екологічних проектів.
Одне з основних завдань профілю є інформування та забезпечення освітнього погляду на кліматичну кризу, та моделі запобігання даної проблематики. Ресурси направлені на діяльність організацій, які займаються екологічним рухом в країні. Метою цього профілю є застосування та інтеграція новітніх рішень у місцевості, наприклад точки переробки відходів, розвиток електричної інфраструктури з застосуванням альтернативних джерел енергії.

Освіта - цей профіль направлений на вдосконалення та пропозиції у сфері освітніх послуг.
Метою є забезпечення найефективнішого та сучасного методів розвитку індивіда та суспільства для досягнення більш глобальних цілей. Необхідність в альтернативних освітніх програмах виникла в наслідок недостатньої кваліфікації у використанні технологій та ресурсів. Наші освітні програми прості та зрозумілі без зайвих слів. Але їх цілі, зробити вас обізнаними в діяльності людства та глобальних змін. Програма забеспечує курси, лекції, форуми, які розглядають питання ресурсів та інструментів для досягнення бажаних цілей. Використання наших методів може привести до ефективних результатів та балансу в житі, праця - освіта - розваги.

Узнать