Jump to content
 • Sign Up

Eduard Chizmar

ZORAX Inc.
 • Content count

  350
 • Last visited

Community Reputation

32,743 Активний діяч

About Eduard Chizmar

 • Rank
  Стратегія та Розвиток
 • Личная информация

  • Стать
   Він
  • Сфера діяльності
   Інформаційні технології
  • Вид діяльності
   Аналітика
  • Область
   Київ

  Profile Info

  • Профілі розвитку ZORAX
   Екологія
   Благоустрій
   Освіта

  Инфо Социал

  1. В найближчому часі ми запускаємо можливість фасилітації проектів онлайн.

   Ви зможете отримати все необхідне для реалізації ваших проектів у громаді.

  2. Наше завдяння - збільшити кількість громадських діячів, підвищити якість, та швидкість реалізації соціальних проектів.

  3. Ми активно працюємо над покращенням профілю ZORAX. 

   Рахую, що кожна людина повинна мати доступ до якісних громадських послуг. 

   Будь-хто бажаючий може відкрити для себе цілий світ можливостей в громадському секторі. І ми в цьому вам допоможемо.

   Відстежуйте проекти та заходи, щоб бути в курсі подій. 

   Отримуйте запрошення на нетворкінги як онлайн так і оффлайн. 

   Розвивайтесь та знаходьте для себе цікаве оточення. 

  4. Для тих, хто шукає багаства у громадській діяльності.

   Вимушений вас розчарувати. Тут нема багатсва, є тільки постійна робота над вирішенням питань суспільства та постійним вдосконаленням.

   Якщо ви думаєте, що громадська діяльність це просто, зовсім ні.
   Для того, щоб досягти хоча б якихось позитивних результатів та змін необхідно проробити неймовірно складну роботу. Це робота над питаннями, опрацювання та аналіз питань, створення команд, робота в командах,  пропрацювання різноманітних напрацювань та рішень, розробка та менеджмент проектів, організація заходів. Та ще багато витікаючих обставин. 

   В цьому є свої плюси та мінуси. 

   Мінуси в тому, що робота, яка насравді виконується та вирішується не окупає вашого часу, нервів та коштів, які благополучно витрачаються у ході проектної діялності. Тому що це не комерційні заходи. Тому фінансово є деякий дискомфорт.

   Плюси в тому, що ти працюєш з командою, з людьми, які надихають своїм амбіціним та перспективним поглядом на результат. Здобуваєш нові знайомства, навички, знання та досвід. Той досвід, який тебе мотивує йти далі, шукати нові можливості та рішення. Таке неможливо придбати ні за які гроші. Громадська діяльність відкриває новий світ можливостей.

   Якщо ви ще не вирішили йти в громадський сектор чи ні, тоді вам бажано заздалегідь подумати про фактори, які вам можуть бути корисні у ході цього рішення. 

   Перше - Фінансування діяльності відсутнє.

   Друге - необхідно подолати бар'єр особистої зони комфорту. Для багатьох, це може скласти певні труднощі.

   Третє - викладатися наповну. Це не проста робота. Вона потребує кретивних та часто техніних знань. Це може виснажувати при складних завдааннях, тому, необхідно готуватися до такого.

   Четверте - час, який ви інвестуєте у соціальні справи. Будьте готові викладати ваш час, іноді особистий. Іноді ви можете не встигати за темпами організації, і це може вас відтягнути на певний проміжок. 

   Громадська діяльність в Україні не розвинвинена і значно залежить від зарубіжних інвесторів, які можуть потребувати підвищену кількість реалізованих проектів, яка в свою чергу може відобразитись на їх якості, та як наслідок, психічному та фізичному вигоранню волонтерів.

   В хорошому  сенсі, коли ви знаходитесь у дружній атмосфері, працювати в задоволення. Креативна діяльність та надхнення у хорошому колі, це все що потрібно, щоб зарядити свою мотивацію на соціальні та особисті покращення.

   Тому, шукати в громадській діяльності прибуток, це не те, за чим туди йдуть.
   Соціальна діяльність- це набагато глибша філософія, яка закладена в кожному з нас. Бажання впливати на розвиток, бути рушіною силою, змінювати світ на краще. Це те, у чому я знайшов себе.

   Моя місія - зробити світ тим місцем, де громадська діяльність буде звичаною та повсякденною річчю, де соціальні справи будуть обговорюватись у домашніх колах та з друзями, і де кожен зможе впливати на ці зміни.

   Мій проект, яким я займаюсь, це ZORAX. Місце, де люди створюють громадську активність, проекти, заходи та діляться досягненнями один з одним. Так я бачу свою користь для суспільства.

  5. Світ повинен чути видатних людей. 
   Наше завдання у ZORAX зробити так, щоб видатні люди могли поділитись своєю думкою з широкою публікою. 

  6. ZORAX працює над тим, щоб вести громадську діяльність було неймовірно цікаво, корисно та просто.

  7. Чи готові ви впливати на свою громаду та яким чином? ZORAX планує рішення цього питання для людей. Якщо ви бащаєте впливати на громаду та робити її краще опишіть це або пройдіть швидке опитування.
  8. Я вже давно нічого не публікував у зв'язку з іншими проектами, якими був певний час зайнятий.
   Настав час повернутись до соціальних проектів та розпочати новий розділ.

   Планую провести у найближчому часі Grand Generation Forum 2020 з підсумками проведених досліджень.

   Окрім цього ви отримаєте інформацію про інші соціальні проекти, що діють та плануються в Україні.

  9. Правила підтвердження профілю зміняться. 

  10. Отримали оновленя по моделям взаємодій. 

   Стало легко. Просто. Зручно. 

   Додали більше адаптації під нові умови карантину. 

   Якщо цікавить детальний перелік змін -> Посилання

  11. Отримуйте інформацію, тільки ту, яка торкається Вас, вашу організацію або громаду.

  12. Для того, щоб отримати соціальні бали активності, необхідно: Приймати участь у заходах Виконувати завдання Реалізовувати проекти Підтримувати соціальні кампанії Приймати участь у обговореннях громади Залучати нових учасників до громадської діяльності Всі ці дії дають можливість отримати соціальні бали активності. В першу чергу, соціальні бали активності показують рівень активності людини, визначають її ранг та цінність у громадському середовищі. У оновлені платформи ZORAX соціальні бали грають важливу роль у валюті Стек. Вартість валюти залежить від соціальної активності діяча. Стеки можна отримати при виконані важливих завдань для громади.
  13. Для підвердження профілю необхідно пройти просту процедуру Ваш профіль має бути з активною програмою розвитку Вказати посилання на сторінку фейсбук Вказати номер телефону В профілі встановлене ваше фото Необхідно пам'ятати, що політичні агітації заборонені на цій платформі. За порушення правил платформи - блокування профілю. Підтвердження профілю дає можливість голосувати та приймати участь у важливих обговореннях громади.
  14. Ми працюємо над внутрішніми алгоритмами взаємодії. Тому вибачайте, якщо деякі питання по дизайну не вирішені. Але якщо помітили дивні речі - обов'язково напишіть у технічну підтримку. 

   1. Eduard Chizmar
   2. Amanda

    Amanda

    Дякую

   3. Eduard Chizmar

    Eduard Chizmar

    ось новий коментар

  Узнать